KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16814214
nr 1681 4214
Lars Stenman
(f. 1954), Sverige
Oljemålning, Monogramsignerad, Äpple. Olja på duk, 27x27 cm, yttermått inklusive ram: 30x30 cm
Lars Stenman, född 1954, svensk målare.
Utrop:
700 kr
Såld:
500 kr
måndag 24 februari 2025
kl 20:10:31
300 kr
350 kr
400 kr
450 kr